vienas iš aukščiausios kokybės prekės ženklų pasaulyje, siūlantis visus būtinus namų apyvokos prietaisus
Beko
ir viens no pasaules kvalitatīvākajiem zīmoliem un piedāvā visaptverošu sadzīves iekārtu klāstu
Beko nekad nepārstāj domāt inovatīvi un pieņemt jaunus izaicinājumus... Mēs vēlamies uzturēt saikni ar saviem klientiem visos posmos – no dizaina līdz iepakojumam un no izplatīšanas līdz pārdošanai. Pateicoties mūsu pareizajai darbības filozofijai, Beko zīmols ir pazīstams vairāk nekā 130 valstīs visā pasaulē. Mums jau uzticas vairāk nekā 400 miljoni cilvēku. Mēs piedāvājam visaptverošu brīvi stāvošu un iebūvējamu iekārtu klāstu. Miljoni ģimeņu visā pasaulē uzticas tieši mums, jo Beko produkti ir ērti lietojami, praktiski un ilgmūžīgi. Beko

Klienti novērtē gudrus risinājumus

Mūsu misija ir nodrošināt gudrus risinājumus ikdienas dzīvei, lai Beko iekārtas kļūtu par ierastu ikdienas daļu, sniegtu lietotājiem īpašu vērtību un garantētu augstāko kvalitāti. Tas nebūtu iespējams bez ieklausīšanās klientu vajadzībās. Viņu apmierinātība ir mūsu galvenā prioritāte. Mēs lepojamies ar gūto atzinību kā viens no labākajiem zīmoliem (saskaņā ar Euromonitor International 2008 datiem Beko ir viens no labākajiem zīmoliem pasaulē).
Beko - footer
Beko - footer
Beko mērķis ir izstrādāt plašu lietotājiem draudzīgu un ērti uzturamu iekārtu ar pielāgotām funkcijām klāstu. Beko produkti lieliskās cenas un kvalitātes attiecības dēļ atbilst klientu vēlmēm – tie ir pievilcīga dizaina, ērti lietojami, ilgi kalpojoši un praktiski. Šo īpašību dēļ Beko strauji kļūst par ikdienas dzīves sastāvdaļu. Visi Beko produkti tiek ražoti, sargājot dabu un saskaņā ar standartu ISO 14001.

Beko visai ģimenei

Beko pavada savus klientus svarīgākajos dzīves brīžos. Vērts atzīmēt, ka Beko produkti saistās ar tādām priekšrocībām kā funkcionalitāte, taupīgums, jaunākās tehnoloģijas un zemas cenas. To apliecina klientu atsauksmes – Beko trauku mazgājamās mašīnas un plītis ir atzītas par labākajām "Good Product" vērtējumā, Beko pilnais atsevišķo produktu klāsts saņēmis Gada kvalitātes atzinību, ATLETE 2011 (Iekārtu testēšana energoefektivitātes marķējuma uzlabošanai). Beko (DSN 6634) kompaktā trauku mazgājamo mašīna ir saņēmusi īpaši augstu vērtējumu Vācijas tirgū plaši pazīstamajā un atzītajā klientu viedokļu vietnē Testsieger, turklāt 2011. gadā nominēts arī Beko dubultais ledusskapis un pirolītiskā krāsns.
Beko - footer
Beko - footer
BabyProtect programma ir īpaši veidota, lai nodrošinātu higiēnisku apģērma mazgāšanu mazuļiem un cilvēkiem, kas cieš no ādas alerģijām. Ģimenes dibināšana ir viens no dzīves svarīgākajiem mirkļiem. Lai parūpētos par mazajiem, Beko ir īpaši viņiem izstrādājis programmu: BabyProtect. Šī programma pieejama Beko veļas mašīnās, trauku mazgājamās mašīnās un žāvētājos. Jūsu mazie to novērtēs – sevišķi, ja viņiem ir alerģijas. Beko nemitīgi meklē inovatīvus risinājumus, lai atvieglotu savu klientu ikdienu.

Starptautiska uzticamība

Beko ietilpst grupā Koç Group – 273. no 500 lielākajām korporācijām pasaulē (saskaņā ar Fortune topu). Koç Group pārvalda vairāk nekā 100 uzņēmumus 27 pasaules valstīs un darbojas tādās jomās kā pārtikas ražošana, autobūve, finanses, IT, enerģētika un sadzīves iekārtas. Sadzīves iekārtu grupā ietilpst arī Arçelik SA grupa. Tā ir Turcijas populārākais sadzīves iekārtu zīmols (ar tirgus daļu virs 50%) un Turcijā vadošais uzņēmums pēc iesniegto patentu skaita – vairāk nekā 300 patentētu inovāciju! Beko kopš 1998. gada darbojas Polijā, un kopš 2005. gada uzņēmums ir atvēris galvenās mītnes Čehijā un Slovākijā. Mūsu tirgū Beko piedāvā plašu brīvi stāvošu un iebūvējamu sadzīves iekārtu klāstu. Beko iekārtas tiek izstrādātas starptautiskā tīklā ar vairāk nekā 30 000 darbiniekiem, kuri piepilda klientu vēlmes, 22 ražotnēm 8 valstīs (kas darbojas atbilstoši standartiem ISO 9001 un ISO 1400) un 13 pārdošanas un mārketinga birojiem visā pasaulē.