HarvestFresh

Dabas iedvesmots gaismas spēks. Inovatīva 3 krāsu tehnoloģija, kas dārzeņu nodalījumā imitē dienas un nakts ciklu, ļauj ilgāk saglabāt dārzeņos un augļos esošos vitamīnus.

HarvestFresh

AeroFlow

AeroFlow jaunās paaudzes duālā NoFrost dzesēšanas tehnoloģija ietver divas atsevišķas dzesēšanas sistēmas ledusskapja dzesēšanas un saldētavas nodalījumos. Nodrošinot vienādu dzesēšanas temperatūru katrā plauktā, tiek ilgāk saglabāts jūsu pārtikas svaigums, forma, C vitamīna saturs un sulīgais un košais izskats.

AeroFlow

NeoFrost

NeoFrost tehnoloģija ne tikai novērš ledus rašanos uz pārtikas vai ierīces iekšienē, bet arī nozīmē, ka atsaldēšana vairs nav nepieciešama. Tehnoloģija nodrošina arī divus (vai trīs - side-by-side tipa ledusskapjos) neatkarīgus iztvaicētājus un ventilatorus vienā ierīcē.

NeoFrost

Invertora kompresors

Inovatīvajam zema ātruma invertora kompresoram ar BLDC ventilatoru raksturīga augsta izturība un minimāls trokšņa līmenis. Nodrošina zemāku enerģijas patēriņu un palīdz dzesēšanas sistēmai minimizēt temperatūras svārstības (piem., atverot durvis).

Invertora kompresors

Multizone kamera

No ledusskapja par saldētavu ar vienu pieskārienu. Lai kas atrastos jūsu iepirkumu sarakstā, elastīgais MultiZone nodalījums nodrošinās papildu vietu dzesēšanai vai saldēšanai, kuru varēsiet izmantot pēc saviem ieskatiem. Ar vienu pieskārienu pogai varat iestatīt temperatūru no -24°C līdz pat 4°C un vairs nesatraukties par to, kā satilpināt visus produktus ledusskapī.

Multizone kamera

Active Fresh Blue Light™

Gaisma ar viegli zilu toni garantē fotosintēzes nepārtrauktu procesu svaigos augļos un dārzeņos, kas tiek uzglabāti tiem paredzētajos nodalījumos. Pateicoties šai funkcijai produkti ne tikai saglabā svaigumu, bet pat palielina savu uzturvērtību.

Active Fresh Blue Light™

Ātrā iesaldēšana

Ātrās sasaldēšanas iestatījumu, kurš ir ideāli piemērots pārtikas vitamīnu un uzturvielu saglabāšanai, ieteicams izvēlēties, uzreiz sasaldējot lielu svaigas pārtikas daudzumu.

Ātrā iesaldēšana

Durvju virziena maiņa mājās

Maināms durvju virziens atbilstoši virtuves iekārtojumam Lai atbilstu jūsu virtuves dizainam un uzstādīšanas laikā jūs varētu izvēlēties durvju atvēršanas virzienu, atsevišķi Beko ledusskapji ir aprīkoti ar ērtām, viegli maināmām eņģēm. Izvēle ir jūsu ziņā – atveriet jaunas iespējas savā virtuvē.

Durvju virziena maiņa mājās

Everfresh+

Zaļie dārzeņi bieži bojājas ledusskapī, jo parasti tos pērk lielos daudzumos. Lai pagarinātu dārzeņu svaigumu, Beko ir izstrādājis jaunu kameru ar nosaukumu Everfresh+. Pateicoties pareizai gaisma, kas caur speciālu kanālu iekļūst kameras iekšienē, mitruma regulācijai, kā arī pateicoties kameras konstrukcijai, tajā uzglabātie dārzeņi paliek svaigi līdz pat 30 dienām ilgāk.

Everfresh+

Freezer Guard

Šo Beko saldētavu var uzstādīt garāžā vai pagrabā, nesatraucoties par ierīces bojājumiem ārkārtīgi zemas vides temperatūras dēļ. Šī saldētava darbojas pat -15 grādu temperatūrā, tāpēc varat to novietot telpās, kas ir vājāk izolētas par jūsu dzīvokļa vai mājas iekštelpām.

Freezer Guard

FreshGuard

Maksimāla aromātu likvidēšana (līdz 90%) Pikants siers lieliski garšo kopā ar vīnogām, taču smaka, ko tas atstāj ledusskapī, mēdz laupīt visu ēstgribu. FreshGuard ar īpašu filtru un ultravioletās gaismas LED diodēm neitralizē aromātu veidojošās molekulas, tāpēc jūsu ledusskapis smaržos par 90% svaigāk bez jebkādām kaitīgām gāzēm vai ķimikālijām.

FreshGuard

HomeWhiz

Kontrolējiet savas sadzīves iekārtas no viedtālruņa vai planšetes, lai kur jūs atrastos. Ar HomeWhiz aplikāciju varat ātri pārbaudīt, vai trauku mazgāšanas mašīna jau pabeigusi darbu, ieslēgt veļas mašīnu vai attālināti pielāgot cepšanas iestatījumus! Šis ir jaunais sadzīves iekārtu standarts – lietojams gan mājās, gan ārpus tām.

HomeWhiz

HygieneShield™

Beko ierīces ar Hygiene Shield tehnoloģiju un dezinfekcijas programmu iznīcina vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju. Šo ierīču izveidi iedvesmojis dabīgais attīrīšanas spēks – saule un karstie avoti. Tās lietojot, varat paļauties, ka ikdienas preces – pārtika, maize un apģērbs – vienmēr būs drošas un higiēniskas.

HygieneShield™

LED apgaismojums

LED apgaismojums ir energoefektīvāks un nodrošina dabiskāku apgaismojumu. Tas ir vēl viens solis ceļā uz zaļāku nākotni.

LED apgaismojums

Letes dziļuma dizains

Tīra un saskaņota izskata virtuve Jūsu ledusskapja dizainam nevajadzētu izcelties no pārējā virtuves interjera. Beko ledusskapju modeļi ar letes dziļuma dizainu jūsu virtuvē izskatās tīri un saskaņoti, nemanāmi saplūstot ar jūsu esošajiem virtuves skapjiem.

Letes dziļuma dizains

Metāla siena

Metāla aizmugurējā siena Metāla siena nodrošina augstāka līmeņa higiēnu, lieliski izskatās un uzlabo dzesēšanas sistēmas darbības efektivitāti. Metāls ilgāk saglabā temperatūru un ir vieglāk tīrāms; jūsu Beko iekārta priecēs ar metāla apdari pat pēc atvēršanas.

Metāla siena

VDE sertificēti kompresori

Pieredziet labāko ledusskapju inovācijās ar Beko, kur jaunākā tehnoloģija tiek apvienota ar noturīgu kvalitāti. Mūsu ledusskapji darbojas ar invertora kompresoriem, kas ir rūpīgi pārbaudīti un VDE sertificēti 25 gadus ilgai darbībai. Šie kompresori, kas ir filigrāni izstrādāti optimālas dzesēšanas nodrošināšanai, ir mūsu ledusskapju darbības pamatā. Ar Beko jūs ieguldāt ledusskapī, kas ir paredzēts ilgai kalpošanai un izstrādāts, lai gādātu par jūsu pārtikas svaigumu diendienā.

VDE sertificēti kompresori