Beko beyond Jauna funkcionalitātes un dizaina dimensija jūsu mājās

Atklājiet unikālo
Beko Beyond
sadzīves tehnikas sēriju

Izvēlieties modernu, efektīvu un funkcionālu sadzīves tehniku,
kas mainīs jūsu ikdienu. Izbaudiet laika un enerģijas ekonomiju
ar Beko inovatīvajām tehnoloģijām.
Šīs ir modernas trauku mazgājamās mašīnas, kas kalpo ikdienas ērtībām!
Izvēlieties Beko Beyond un izbaudiet milzīgu ūdens un laika ietaupījumu.
Modernā SelfDry tehnoloģija apvieno skalošanu ar karstu ūdeni ar tvaika šalti, kas ļauj traukiem nožūt un atbrīvo tos no baktērijām un vīrusiem. Šādi jūs varat būt pārliecināti par labākajiem mazgāšanas rezultātiem ar mazāku enerģijas patēriņu.
100% higiēna
Nevainojami tīri trauki
Bez ūdens nosēdumiem vai traipiem
Pateicoties papildus rotējošajam mazgāšanas uzgalim, jaudīga ūdens strūkla sasniedz pat trauku mazgājamās mašīnas tālākos stūrus, tāpēc nav rūpīgi jāplāno trauku izvietojums iekšpusē.
Beko Beyond trauku mazgājamajās mašīnās jūs varat viegli ievietot līdz pat 3 paplātēm, pēc cikla beigām baudot perfektus rezultātus bez taukainiem traipiem.
Vēl rūpīgāka dziļu un stipri netīru trauku mazgāšana Izbaudiet nevainojamus mazgāšanas rezultātus no augstām pudelēm un burkām, līdz pat ļoti netīriem katliem un pannām. Speciāli rokturi apakšējā grozā ļaus novietot traukus zem uzgaļa, kas lieto punktveida plūsmu lai garantētu 5x lielāku efektivitāti.
Iepazīstieties ar energotaupīgajiem, daudzfunkcionālajiem Beko
ledusskapjiem, kas uztur jūsu pārtiku svaigāku ilgāk.
Inovatīvā AeroFlow™ dzesēšanas sistēma Tas samazina temperatūras svārstības ledusskapja iekšpusē un nodrošina maigu vēsā gaisa sadali ap produktiem, saglabājot tos svaigus ilgu laiku.
Maiga gaisa sadale
Vēl ilgāk svaigai pārtikai: līdz pat 30%*
Minimālas temperatūras svārstības
* Pamatojoties uz neatkarīgā uzņēmuma Intertek pētījumu.
Pateicoties saules gaismai, dārzeņi un augļi ir garšīgi un pilni ar vitamīniem – HarvestFresh™ tehnoloģija ļauj baudīt to dabisko bagātību daudz ilgāk nekā normālos apstākļos.*
3 krāsu tehnoloģija
Saules cikla imitēšana
Ilgāks dārzeņu un augļu svaigums
* Pārbaudīts neatkarīgajās Intertek laboratorijās, veicot C un A vitamīnu mērījumus tomātos un zaļajos piparos, kas tika tieši pakļauti gaismas tehnoloģijai un salīdzināti 0–7 dienu griezumā.
NeoFrost™ ™ ir Beko ledusskapju Full NoFrost (bezsarmas funkcijas) sistēmas jaunākās paaudzes tehnoloģija. Tās pamatā ir gaisa kontūru atdalīšana dzesēšanas un saldēšanas daļās. Šis risinājums nodrošina ideālus apstākļus pārtikas uzglabāšanai, kā arī novērš smaku izplatīšanos uz citām ledusskapja daļām
2x ilgāks svaigums
2x ātrāka dzesēšana
Nekādas atsaldēšanas
Pārtika neizžūst
Nekādas sarmas
Pielāgojiet ledusskapi savām pašreizējām vajadzībām un ietaupiet enerģiju! 5 konfigurāciju opcijas ļauj elastīgi izmantot dzesēšanas un saldēšanas daļas, t.sk. izslēdzot neizmantoto ledusskapja daļu brīvdienu režīmā, lietojot tikai saldētavas režīmu vai mini ledusskapja funkciju. Iekārtojiet telpu pēc saviem ieskatiem un maksājiet mazākus elektrības rēķinus!
Mazgājiet ērti un efektīvi ar inovatīvājām Beko veļas mašīnām
– ietaupiet laiku un enerģiju!
Tehnoloģija mazgāšanas laikā izmanto tvaiku vēl labākam efektam. Cikla sākumā pievienotais tvaiks palīdz noņemt visstingrākos netīrumus, savukārt beigās lietotais tvaiks samazina kroku veidošanos.
Tas ļauj pastāvīgi un efektīvi iztīrīt visus traipus
Nav nepieciešami papildu mazgāšanas līdzekļi
Bez krokām
Ātri atsvaidziniet viegli netīras drēbes Pateicoties šai funkcijai, jūs varat izmazgāt 2 kg veļas tikai 14 minūtēs! Programma Xpress SuperShort ļauj mazgāt viegli netīrus audumus vai atsvaidzināt drēbes pēc vienas lietošanas reizes.
No audumiem noņem vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju No audumiem noņem vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju Tas ļauj veikt rūpīgu apģērbu dezinfekciju mazgāšanas laikā, pateicoties īpašai tehnoloģijai, kas izmanto spēcīgu karstuma vilni. Šis risinājums ļauj dezinficēt jebkura veida audumus tikai augstā temperatūrā – neizmantojot ūdeni.
Spēcīga karstuma trieciens precīzai dezinfekcijai
Algoritms darbam augstā temperatūrā bez ūdens
Izbaudiet gludus, mīkstus un audumus kam patīkami pieskarties,
pateicoties Beko automātiskajiem žāvētājiem.
Inovatīva tehnoloģija, izmantojot dzesējošu un sildošu siltumsūkņa elementu, nodrošina vislabākos rezultātus zemākā žāvēšanas temperatūrā. Drošs un ekonomisks.
Automātiska žāvēšanas apstākļu izvēle atkarībā no slodzes Tas parūpēsies par perfektu drēbju izžāvēšanas līmeni. Automātiskais sensors pielāgos žāvēšanas laiku Jūsu izvēlētajai programmai, kā arī kravas tilpumam un mitrumam.
No audumiem noņem vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju Pateicoties karstā tvaika un UV gaismas tehnoloģijai Beko žāvētājos variet izbaudīt gandrīz 100% nevainojamu higiēnas līmeni. Likvidējiet vīrusus un baktērijas no apģērba un citiem ikdienas audumiem.
Beko žāvētāja lietošanai nebūt nevajag daudz vietas! Modernie un slaidie modeļi ir iekārtas, kas dziļumā sasniedz vien 46 cm izmēru, vienlaikus spējot apstrādāt līdz pat 7 kg veļas. Pateicoties tam, Beko žāvētājs iederēsies pat seklā nišā.
Allaž nevainojamas un vienmērīgi izceptas kūkas vai sulīga gaļa
– Beko cepeškrāsnis parūpēsies par perfekti pagatavotu maltīti
Inovatīva gaisa sadales sistēma Vienmērīga siltuma sadale un tehnoloģija, kas radīta, iedvesmojoties no aviācijas nozares, nodrošina ideāli pagatavotus ēdienus.
Inovatīva ventilatoru sistēmas tehnoloģija, kas radīta, iedvesmojoties no aviācijas nozares
Palielināta apkures virsma un jauda
Jauns cepeškrāsns interjera dizains un cepšanas algoritms
120 minūšu pirolīzes tīrīšanas programma 480°C temperatūrā pat visnoturīgākos traipus spēj pārvērst pelnos. To atlikumus ir viegli notīrīt ar drānas palīdzību, neizmantojot tīrīšanas līdzekļus.
Gatavošana, izmantojot tvaiku Izcili pagatavoti konditorejas izstrādājumi, gardi un uzturvielām bagāti dārzeņi un gaļa, kas no ārpuses ir kraukšķīga, bet iekšpusē sulīga un mīksta.
Viegli pieejama un praktiska Pateicoties vienkāršajai sistēmai, ūdens trauka uzpildīšana ir ērti paveicama. Ielejiet tajā 300 ml ūdens un novietojiet to tam paredzētajā vietā – cepeškrāsns parūpēsies par visu pārējo.

Jaunas tehnoloģijas un dizains br
- vēl nav viss!

Rūpējoties par nākamajām paaudzēm, Beko koncentrējas uz ilgtspējīgu un jēgpilnu attīstību. Radot Beyond līnijas iekārtas, to ražošanā izmanto:

Atgūtus zvejas tīklus

Beko Beyond produktos izmantots materiāls no otrreizēji pārstrādātiem zvejas tīkliem.

Bioplastmasu

Daudzi sadzīves tehnikas piederumi tiek izgatavoti no 30% bioplastmasas, kas iegūta no gliemežvākiem vai olu čaumalām.

Pārstrādātu plastmasu

Mēs izmantojam otrreiz pārstrādātu plastmasu Beyond līnijas trauku mazgājamo mašīnu korpusu, veļas mazgājamo mašīnu tvertņu un citu komponentu ražošanai.

Pārstrādāts iepakojums

Kastes, kurās tiek iepakota sadzīves tehnika ir ražota no otrreiz pārstrādāta kartona.
IEPAZĪSTIETIES AR JAUNO BEKO BEYOND SADZĪVES TEHNIKAS LĪNIJU