ATKLĀJIET 3 KRĀSU TEHNOLOĢIJU Izbaudiet vitamīnu bagātību dārzeņos un augļos

A un C vitamīnu saglabāšana ilgāk
3 krāsu tehnoloģija Saules cikla imitēšana Ilgāks dārzeņu un augļu svaigums

Pateicoties saules gaismai, dārzeņi un augļi ir garšīgi un pilni ar vitamīniem – HarvestFresh™ tehnoloģija ļauj baudīt to dabisko bagātību daudz ilgāk nekā normālos apstākļos.*

Tas ir inovatīvs risinājums, kas izmanto 3 krāsas – zilu, zaļu un sarkanu, lai imitētu dabisko 24 stundu saules ciklu īpašā atvilktnē, kas paredzēta svaigiem dārzeņiem un augļiem.

* Pārbaudīts neatkarīgajās Intertek laboratorijās, veicot C un A vitamīnu mērījumus tomātos un zaļajos piparos, kas tika tieši pakļauti gaismas tehnoloģijai un salīdzināti 0–7 dienu griezumā.

C vitamīna daudzums tomātos vēlāk,

uzglabājot tos ledusskapī

A vitamīna daudzums zaļajos piparos vēlāk,

uzglabājot tos ledusskapī

IEBŪVĒJAMIE BEKO LEDUSSKAPJI MAZĀM UN LIELĀM VAJADZĪBĀM – izvēlieties perfekto modeli

IEBŪVĒJAMIE
LEDUSSKAPJI
Ideāli piemērots jebkurai virtuvei un tās īpašniekiem Aprīkoti ar modernām, energoefektīvām tehnoloģijām

ATKLĀJ CITAS BEKO LEDUSSKAPJU TEHNOLOĢIJAS

NeoFrost™ ir Beko ledusskapju Full NoFrost (bezsarmas funkcijas) sistēmas jaunākās paaudzes tehnoloģija. Tās pamatā ir gaisa kontūru atdalīšana dzesēšanas un saldēšanas daļās. Šis risinājums nodrošina ideālus apstākļus pārtikas uzglabāšanai, kā arī novērš smaku izplatīšanos uz citām ledusskapja daļām

2x ilgāks svaigums Pārtika neizžūst Nekādas sarmas Nekādas atsaldēšanas 2x ātrāka dzesēšana

MetalWall

Šis risinājums Beko ledusskapjos nodrošina lielisku higiēnu un izskatu. Pateicoties metāla virsmai, iekārtas iekšpuses tīrīšana ir nieks – siena ilgāk saglabājas brīva no piesārņojuma, un uzkopšana ir ātra un efektīva. MetalWall ledusskapji pārsteidz arī ar eleganto izskatu iekārtas iekšpusē.

EverFresh+®

Dārzeņi un augļi saglabājas svaigi līdz 30 dienām. Gaisa cirkulācija īpašajā EverFresh+® atvilktnē nodrošina ideālu mitrumu un temperatūru dārzeņiem un augļiem. Rezultātā tie saglabājas svaigi līdz 30 dienām.

INVERTORA KOMPRESORS

Šis jaunās paaudzes risinājums nodrošina zemu enerģijas patēriņu, maksimālI klusu darbību un nemainīgu temperatūru ledusskapja iekšpusē. Invertora kompresors ir arī ļoti izturīga ierīce, kas kalpos gadiem ilgi.

IEGĀDĀJIETIES LEDUSSKAPI IZVĒLĒTAJĀ VEIKALĀ Klikšķiniet šeit, lai dotos uz veikalu

IEBŪVĒJAMIE BEKO LEDUSSKAPJI MAZĀM UN LIELĀM VAJADZĪBĀM – izvēlieties perfekto modeli

JA MEKLĒJAT BRĪVI STĀVOŠU HARVESTFRESH™ LEDUSSKAPI, aplūkojiet arī šos modeļus: