Uzzināt vairāk par 3 krāsu tehnoloģiju. Izbaudiet dārzeņu un augļu vitamīnu bagātību

A un C vitamīnu saglabāšana ilgāk
3 krāsu tehnoloģija Saules cikla imitēšana Ilgāks dārzeņu un augļu svaigums

Pateicoties saules gaismai, dārzeņi un augļi ir garšīgi un pilni ar vitamīniem – HarvestFresh™ tehnoloģija ļauj baudīt to dabisko bagātību daudz ilgāk nekā normālos apstākļos.*

Tas ir inovatīvs risinājums, kas izmanto 3 krāsas – zilu, zaļu un sarkanu, lai imitētu dabisko 24 stundu saules ciklu īpašā atvilktnē, kas paredzēta svaigiem dārzeņiem un augļiem.

* Pārbaudīts neatkarīgajās Intertek laboratorijās, veicot C un A vitamīnu mērījumus tomātos un zaļajos piparos, kas tika tieši pakļauti gaismas tehnoloģijai un salīdzināti 0–7 dienu griezumā.

HarvestFresh™ tehnoloģijas efektivitāte ir apstiprināta neatkarīgajās Intertek laboratorijās..

LEJUPIELĀDĒT ZINĀTNISKOS PĒTĪJUMUS PDF FORMĀTĀ

BEKO IEBŪVĒJAMIE LEDUSSKAPJI, 70 CM

Mazām un lielām – Beko ledusskapja vajadzībām

BEKO LEDUSSKAPJU TEHNOLOĢIJAS

NeoFrost™ ir Beko ledusskapju Full NoFrost (bezsarmas funkcijas) sistēmas jaunākās paaudzes tehnoloģija. Tās pamatā ir gaisa kontūru atdalīšana dzesēšanas un saldēšanas daļās. Šis risinājums nodrošina ideālus apstākļus pārtikas uzglabāšanai, kā arī novērš smaku izplatīšanos uz citām ledusskapja daļām.

  • 2x ilgāks svaigums
  • Nekādas atkausēšanas
  • Bezsarmas
  • 2x ātrāka dzesēšana
  • Pārtika neizžūst
Augļi un dārzeņi saglabājas svaigi līdz pat 30 dienām

Precīza temperatūras un mitruma kontrole ļauj samazināt ūdens kondensāta veidošanos īpašā augļu un dārzeņu atvilktnē līdz minimumam. Tā rezultātā pārtikas sastāvdaļas vienmēr būs svaigas un pa rokai.

Invertora kompresors

Tas ir inovatīvs risinājums, kas aprīkots ar klusu BLDC ventilatoru, kas nodrošina augstu veiktspēju, uzticamību un ļoti klusu darbību.