Atbilde vēl
ērtākai
ikdienai!

AUTOMĀTISKAJAM ŽĀVĒTĀJAM NAV NEPIECIEŠAMS ŪDENS IZVADS

Beko žāvētāju var novietot jebkur. No apģērba iztvaicētā ūdens tvertni varat iztukšot patstāvīgi – tas neprasīs vairāk par mirkli laika.

Jūsu apģērbs netiks bojāts

Žāvēšanas laikā audums nesarausies un netiks bojāts. Jums vienkārši jāseko instrukcijām uz birkas – jāievēro laiks un žāvēšanas programma – un varat būt droši, ka jūsu drēbēm nekas slikts nenotiks.

Vienmēr izžāvējiet apģērbu laikā!

Jums nav visu dienu jāgaida, kamēr izžūs veļa – izmantojiet Beko žāvētāju, lai baudītu pilnīgi sausas drēbes tikai divu stundu laikā.

Komforts mājās!

Aizmirstiet par slapjām drēbēm, kas karājas istabas vidū. Jūs drēbes no žāvētāja varat uzreiz ievietot skapī vai uzvilkt mugurā. Pateicoties automātiskajam žāvētājam, jūsu mājas būs mazāk mitras – īpaši rudenī un ziemā.

Nav vietas žāvētājam?

Beko Slim žāvētāja dziļums ir tikai 46 cm, taču vienlaikus tas nodrošina 7 kg žāvēšanas ietilpību.

Tāpēc varat to ievietot arī seklākās vannasistabas nišās. Turklāt ar īpaša savienotāja palīdzību varat žāvētāju novietot virs Beko veļas mašīnas. Savukārt, ja jums nav pietiekami vietas virs veļas mašīnas, tad varat apsvērt veļas mašīnas-žāvētāja iegādi.
Sensors automātiski pielāgos žāvēšanas laiku izvēlētajai programmai, drēbju apjomam un mitrumam, nodrošinot optimālus rezultātus.
Atklājiet unikālās žāvēšanas programmas, kas izstrādātas rūpēs par visas ģimenes veselību. Efektīvi augstā temperatūrā atbrīvojiet audumu no putekļiem, putekšņiem un ērcītēm. Baudiet drošu apģērbu un higiēnisku žāvēšanu, likvidējot visas baktērijas.
Izvēlieties augstas veiktspējas un zema enerģijas patēriņa kombināciju. Siltumsūknis ļauj izmantot iztvaikošanas ciklā atgūto siltuma enerģiju ātrākai un taupīgākai žāvēšanai. Tas ir ekonomisks un drošs risinājums jūsu drēbēm.
Invertora motors ir īpaši ekonomisks risinājums modernās Beko ierīcēs. Dzinēja inovatīvais dizains nodrošina augstu apgriezienu skaitu un zemu enerģijas patēriņu. Tāpat invertora motors ir kluss un efektīvs un kalpo gadiem ilgi.

Pērciet žāvētāju iecienītākajā veikalā

Veļas mašīnas un žāvētāja savienotājs.