Apnicis paklupt pār neparocīgu žāvētāju, noņemt to no balkona, tiklīdz debesīs parādās melns mākonis, un vākt slapju veļu, kas noslīd no stienīšiem? Izvēlies Beko automātisko veļas žāvētāju!

ATKLĀJ JAUNOS SLIM VEĻAS ŽĀVĒTĀJUS

ie ir tikai 46 cm dziļi, bet vienlaikus nodrošina līdz 7 kg lielu veļas ietilpību. Tādēļ Beko veļas žāvētājs iederēsies pat nelielā vannasistabas nišā. Beko žāvētāju var ievietot pat nelielā telpā. Iepazīsti Beko Slim automātisko veļas žāvētāju, baudi ērtības un ietaupi vietu savās mājās!
 • 1MAZĀKS IZMĒRS, NEMAINĪGA IETILPĪBA Beko Slim veļas žāvētāji ir labākais risinājums nelielām telpām, neatsakoties no ierīces ietilpības!
  Mūsu seklākajam veļas žāvētājam ir tieši tāda pati jauda kā parastajiem automātiskajiem žāvētājiem.
 • 223% IETAUPĪTAS VIETAS Beko Slim žāvētāji aizņem līdz pat 23% mazāk vietas nekā tradicionālie modeļi!
  Neskatoties uz to, tie saglabā visu savu 7 kg ietilpību.
 • 3VĒL VAIRĀK IETAUPĪTAS VIETAS Pateicoties īpašam savienotājam, Beko Slim veļas žāvētāju var novietot uz veļas mazgājamās mašīnas,
  tādējādi nodrošinot vēl vairāk vietas vannasistabā!

ATSPĒKOJAM MĪTUS PAR VEĻAS ŽĀVĒTĀJIEM Vai tu uzskati, ka veļas žāvētājs ir nepraktisks un tā uzturēšana ir dārga? Mēs pierādīsim pretējo!

AUTOMĀTISKĀ ŽĀVĒTĀJA
EKSPLUATĀCIJA NAV DĀRGA

Pateicoties mūsdienīgiem risinājumiem, Beko automātiskie veļas žāvētāji patērē pat mazāk enerģijas nekā līdzīgas ierīces pirms dažiem gadiem. Beko veļas žāvētājs ar A+++ energoefektivitātes klasi mēnesī maksā vien 9 PLN (ar vidējo elektrības cenu 0,60 PLN/kWh)!

AUTOMĀTISKAIS ŽĀVĒTĀJS
NEBOJĀ APĢĒRBU

No veļas žāvētāja izņemtais apģērbs būs kā jauns. Daudz lielāku kaitējumu apģērbam nodara žāvēšana brīvā dabā, kur tas tiek pakļauts piesārņojumam un saules gaismai, kas var izraisīt krāsas balēšanu.

AUTOMĀTISKAJAM ŽĀVĒTĀJAM
NAV VAJADZĪGA ŪDENS NOTEKA

Tu pats vari iztukšot tvertni ar ūdeni, kas iztvaikojis no drēbēm, un tas aizņems ne vairāk kā minūti. Tādēļ Beko veļas žāvētājs var stāvēt jebkur!

IEPAZĪSTI BEKO VEĻAS ŽĀVĒTĀJU UNIKĀLĀS TEHNOLOĢIJAS
6 IZCILĀS TEHNOLOĢIJAS!

SVAIGĀKS APĢĒRBS
AR TVAIKA SPĒKU

Vai gadās, ka tavām drēbēm ir nepieciešama tikai atsvaidzināšana, nevis ilgs mazgāšanas cikls? Izmanto īpašās SteamTherapy programmas, kas izmanto tvaiku, lai neitralizētu nepatīkamu aromātu un atjaunotu perfektu svaigumu audumam. Šī funkcija atsvaidzina par 80% efektīvāk* un nodrošina par 30% mazāku krokošanos nekā tad, ja apģērbu noņem no tradicionālā žāvētāja.

*Pārbaudīts neatkarīgās laboratorijās.

SILTUMSŪKNIS

Tā ir augstākās efektivitātes un zema enerģijas patēriņa kombinācija. Pateicoties siltumsūknim, daļa no iztvaikošanas cikla siltumenerģijas tiek atgūta un izmantota apģērba ātrākai un ekonomiskākai žāvēšanai. Žāvēšana ar Beko siltumsūkņa veļas žāvētāju ir ekonomiska un droša tavam apģērbam.

INVERTORA MOTORS Efektivitāte, klusums, uzticamība un ietaupījumi gadiem ilgi.

Tas nodrošina augstu efektivitāti un uzticamību, veicinot vēl mazāku enerģijas patēriņu. Turklāt tas garantē ļoti klusu ierīces darbu, lai maksimāli paaugstinātu tavu komfortu.

(Nav piemērojams visiem modeļiem)

FLEXYSENSE SENSORS Automātiska žāvēšanas parametru izvēle atkarībā no veļas daudzuma.

Tā parūpēsies par perfektu apģērba žāvēšanas pakāpi. Automātiskais sensors pielāgo žāvēšanas laiku izvēlētajai programmai, veļas daudzumam un mitrumam. Tā rezultātā tu vari būt pārliecināts, ka audumi būs patīkami pieskārieniem un viegli.

(Bez FlexySense modeļiem: MDF7312XW un DF7312GXW)

KOMPAKTI IZMĒRI Viens no kompaktākajiem veļas žāvētājiem tirgū. 7 kg veļas ietilpība un 46 cm dziļums!

Beko automātiskajos veļas žāvētājos var ievietot līdz 7 kg veļas pie 46 cm dziļuma (atsevišķi modeļi). Tādējādi iegūsi vairāk vietas un viegli novietosi veļas žāvētāju (izmantojot speciālu savienotāju) uz Beko veļas mazgājamās mašīnas.

ENERGOEFEKTIVITĀTES KLASEA+++ Efektīva žāvēšana atbilstošā temperatūrā un lielākais enerģijas ietaupījums.

Beko automātisko veļas žāvētāju augstā energoefektivitātes klase garantē ļoti zemu enerģijas patēriņu - tu ne tikai parūpēsies par savu budžetu, bet arī par apkārtējo vidi!

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

 • VAI BEKO VEĻAS ŽĀVĒTĀJU VAR NOLIKT UZ JEBKURAS VEĻAS MAZGĀJAMĀS MAŠĪNAS? Jā, abas ierīces var bez problēmām novietot vienu uz otras. Visērtāk to izdarīt, izmantojot speciālu savienotāju, - tas garantē, ka ierīces darba laikā nekas slikts nenotiks. Turklāt Beko veļas žāvētāji ar iespēju mainīt atvēršanas virzienu padara šīs darbības daudz ērtākas.
 • VAI ŽĀVĒTĀJS VAR DEFORMĒT APĢĒRBU? Nē, izmantojot Beko automātisko žāvētāju, tu izvairīsies no riska, ka mainīsies krāsas vai apģērbs deformēsies. Turklāt varēsi atbrīvoties no neglītiem nospiedumiem uz apģērba, kas paliek pēc izkāršanas uz aukliņām vai parastajiem metāla žāvētājiem. To palīdz panākt EcoGentle™ tehnoloģija, kas saglabā apģērba krāsas, pateicoties inovatīvajai žāvēšanas tehnoloģijai.
 • MAN IR MAZA VANNAS ISTABA. KĀ TAJĀ IEKĀRTOT JAUNU IERĪCI? Tagad tā nav problēma! Mēs īpaši iesakām slim modeļus nelielām telpām. To dziļums ir tikai 46 cm, bet tajos var ievietot līdz 7 kg veļas. Tik šaurs žāvētājs viegli iederēsies pat nelielā vannas istabā - it īpaši, ja to novietosi uz veļas mašīnas.
 • VAI ES TIEŠĀM IETAUPĪŠU SAVU LAIKU, IZMANTOJOT ŽĀVĒTĀJU? Jā, tradicionālā žāvēšana var ilgt līdz pat 8 stundām! Uz balkona izkārtā veļa aizņem vietu, ko varētu veltīt atpūtai, turklāt apģērbs var uzsūkt nepatīkamus aromātus no gaisa. Pateicoties Beko veļas žāvētājiem, izvēloties ātro ciklu, apģērbs var būt gatavs valkāšanai pat stundas laikā. Turklāt tu vari atbrīvoties no mitruma telpā!
 • VAI BEKO ŽĀVĒTĀJS PALĪDZĒS SAMAZINĀT GLUDINĀMĀS VEĻAS DAUDZUMU? Jā, lielākajai daļai no žāvētāja izņemtā apģērba gludināšana nav nepieciešama, un to var vilkt uzreiz. Beko žāvētājs samazina krokas un padara apģērbu mīkstu.
 • VAI CILVĒKI AR ALERĢIJĀM VAR IZMANTOT AUTOMĀTISKO ŽĀVĒTĀJU? Protams! Žāvētāja filtri efektīvi aiztur ziedputekšņus, savukārt temperatūra iznīcina putekļu ērcītes, kas var izraisīt alerģiju.
 • MAN MĀJĀS IR MAZS BĒRNS. UZTRAUCOS PAR TROKSNI. Beko veļas žāvētāji ir ļoti ērti lietošanai. Trokšņa līmenis ir tikai 63-65 dBA. Klusā programma ļauj visai ģimenei netraucēti atpūsties, jo žāvētājs darbojas tikai nedaudz skaļāk par čukstiem.

APSKATI SLIM ŽĀVĒTĀJU MODEĻUS