PRIEKŠROCĪBAS MAZGĀŠANAI AR TVAIKU

  • Viegls un pieskārienam
    patīkams apģērbs
  • Gluds
    audums
  • Nevainojami svaiga
    un tīra veļa

STEAM CURE

Izcila mazgāšanas efektivitāte bez papildu mazgāšanas līdzekļiem un pilnīgi gluds apģērbs? To paveic tvaika spēks Beko veļas mašīnās ar Steam Cure tehnoloģiju. Pateicoties tai, audums atgūst svaigumu un vieglumu, un visi traipi efektīvi tiek iztīrīti daudz vieglāk nekā to spēj standarta programmas. Cikla sākumā un beigās pievadītais tvaiks padara apģērbu nevainojami tīru un mīkstu neatkarīgi no auduma veida.
Steam Cure tehnoloģija kopā ar audumam atbilstošas programmas izvēli garantē izcilus mazgāšanas rezultātus. Apģērbs izskatās pavisam jauns un svaigs, ir gluds un patīkams pieskārienam. Tas ir ērts un ātrs risinājums aizņemtiem cilvēkiem, kas novērtē ērtības savā ikdienā.
Cikla sākumā pievadītais tvaiks atmiekšķē auduma traipus un atvieglo iztīrīšanu nākamajos mazgāšanas posmos. Tas garantē nevainojami tīru un svaigu apģērbu.
Tvaika pievadīšana mazgāšanas pēdējā posmā atjauno pareizo apģērba formu un padara audumu ārkārtīgi mīkstu un gludu.

Xpress programmas

Baudiet pilnīgi tīras drēbes pat tad, ja jums nav daudz laika! Xpress programma ļauj izmazgāt pilnu veļas mašīnas apjomu tikai 28 minūtēs, un, pateicoties Super Xpress programmai, 2 kg veļas var izmazgāt 14 minūtēs. Izmantojiet ātrās Beko programmas, lai plānotu savu dienu, kā jūs vēlaties!
Xpress programma
28 minūtes pilnam veļas mašīnas ietilpības apjomam
Super Xpress
ātrā mazgāšana 14 minūtēs

Pērciet veļas mašīnu
no izvēlētā veikala