Acrobat sistēma

Funkcija, kas ļauj regulēt trauku mazgājamās mašīnas augšējo grozu, pat tad, kad grozs ir pilns! Opcija ir pieejama atsevišķos modeļos.

Acrobat sistēma

Aquaintense

AquaIntense ir papildus pārvietojams mazgāšanas rāmis, kas uzstādīts trauku mazgājamās mašīnas pašā apakšā. Pateicoties tam Jūsu iekārta vēl labāk nomazgās visu, kas tajā ir ievietots, neizlaižot stūrīšus un spraugas.

Aquaintense

AutoDose

Optimāla mazgāšanas līdzekļa dozēšana efektīvākai tīrīšanai. Aizmirstiet par nepieciešamību precīzi nomērīt mazgāšanas līdzekļa daudzumu vai pievienot līdzekli pirms katras mazgāšanas reizes! Vienkārši ielejiet līdzekli trauku mazgājamā mašīnā un AutoDose funkcija mēneša garumā automātiski izmantos nepieciešamo līdzekļa daudzumu. Ko tas nozīmē? Nevainojami tīrus traukus katrā mazgāšanas reizē, turklāt bez nepieciešamības nemitīgi papildināt mazgāšanas līdzekli.

AutoDose

Automatizētā programma "Viss vienā"

Jūsu Beko trauku mazgājamā mašīna automātiski noteiks, vai mazgāšanai izmantojat universālo tableti vai šķidro mazgāšanas līdzekli – ja tā, iekārta automātiski pagarinās mazgāšanas ciklu, lai pilnībā izmantotu jūsu izvēlēto mazgāšanas līdzekli.

Automatizētā programma "Viss vienā"

CornerIntense

CornerIntense ir jauns Beko trauku mazgāšanas mašīnu mazgāšanas sprauslas dizains, kas nodrošina pilnīgu un rūpīgu trauku mazgāšanu pat iekārtas stūros. Papildu rotējošā mazgāšanas sprausla ar spēcīgu strūklu sasniedz pat tālākos mazgāšanas mašīnas stūrus, lai jums vairs nebūtu jāplāno trauku izkārtojums mašīnā.

CornerIntense

DeepWash

Dzīvē ir jāmēģina sasniegt pēc iespējas vairāk, bet traukus atstājiet DeepWash tehnoloģijas ziņā. Pateicoties tai, dziļu un stipri netīru trauku mazgāšana vairs nav problēma!

DeepWash

Direct Access

Jaunā vadības sistēma iekārtas augšpusē vēl vairāk atvieglo trauku mazgāšanas mašīnas programmu un funkciju izvēli. Tagad varat kontrolēt un izpildīt dažādas funkcijas, izmantojot vienu kompaktu ekrānu.

Direct Access

Fast+

Fast+ funkcija Jums noderēs, kad nebūs daudz laika. Pēc tās ieslēgšanas mazgāšanas process notiks ievērojami ātrāk, gandrīz trīs reizes samazinot mazgāšanai nepieciešamo laiku, saglabājot maksimālu mazgāšanas efektivitāti.

Fast+

GlassShield

Viena no Beko trauku mazgājamo mašīnu vadošajām un modernākajām funkcijām ir GlassShield tehnoloģija, kas radīta speciāli stikla traukiem. Ņemot vērā to trauslumu, esam radījuši tehnoloģiju, kas ne tikai efektīvi saudzē visus stikla traukus, bet arī 20-kārtīgi pagarina to lietošanas laiku. Pagrieziet GlassShield uzgriezni, lai iestatītu to atbilstoši mājā esošajam ūdens cietības līmenim un trauku mazgājamā mašīna katru reizi piemēros to ar mērķi sniegt labākos mazgāšanas rezultātus.

GlassShield

HomeWhiz

Kontrolējiet savas sadzīves iekārtas no viedtālruņa vai planšetes, lai kur jūs atrastos. Ar HomeWhiz aplikāciju varat ātri pārbaudīt, vai trauku mazgāšanas mašīna jau pabeigusi darbu, ieslēgt veļas mašīnu vai attālināti pielāgot cepšanas iestatījumus! Šis ir jaunais sadzīves iekārtu standarts – lietojams gan mājās, gan ārpus tām.

HomeWhiz

HygieneShield™

Beko ierīces ar Hygiene Shield tehnoloģiju un dezinfekcijas programmu iznīcina vairāk nekā 99% vīrusu un baktēriju. Šo ierīču izveidi iedvesmojis dabīgais attīrīšanas spēks – saule un karstie avoti. Tās lietojot, varat paļauties, ka ikdienas preces – pārtika, maize un apģērbs – vienmēr būs drošas un higiēniskas.

HygieneShield™

Invertora motors

Invertora motoram ir šādas priekšrocības: klusāks darbs, palielināta motora izturība, palielināta mehāniskā izturība, labāks griezes moments un lielāks ātrums.

Invertora motors

Karstais gaiss

Karstā gaisa žāvēšanas sistēma radoši izmanto pēc mazgāšanas uzsildīto gaisu, lai rūpīgi nožāvētu jūsu traukus. Trauki vienkārši pēc mazgāšanas kādu laiku jāatstāj ierīcē, un tad varēsiet tos izņemt sausus un gatavus nolikšanai plauktā.

Karstais gaiss

LedSpot TM indikators

Dažiem Beko trauku mazgāšanas mašīnu modeļiem ir gaismas indikators, kas projicē skatu uz grīdas. Tādējādi ir viegli noskaidrot, vai iekārta darbojas, neatverot durvis.

LedSpot TM indikators

Nerūsējošā tērauda apakšdaļa

Izturīgāka trauku mazgājamā mašīna Izvēloties trauku mazgājamo mašīnu, pievērsiet uzmanību, vai tai ir nerūsējošā tērauda apakšdaļa, kā šim modelim. Atšķirībā no trauku mazgājamās mašīnas ar plastmasas apakšdaļu, nerūsējošais tērauds garantē daudz ilgāku kalpošanas laiku un augstāku higiēnas līmeni ierīces iekšpusē. Beko trauku mazgājamā mašīna neļauj jūsu ierīcē veidoties nepatīkamām smakām, un tās ražošanas kvalitāte ļaus jums trauku mazgājamo mašīnu ar prieku izmantot daudzus gadus.

Nerūsējošā tērauda apakšdaļa

Quick&Shine programma

58 minūšu programma vidēji netīru trauku mazgāšanai ikdienā. Pilnvērtīgs mazgāšanas cikls, kurā iekļautas visas garajās programmās sastopamās standarta darbības.

Quick&Shine programma

SelfDry tehnoloģija

Mazgāšanas cikla beigās trauku mazgājamās mašīnas durvis automātiski atvērsies, tāpēc trauki nožūs daudz ātrāk – bez liekām pūlēm. Pateicoties šim risinājumam, trauku mazgājamā mašīnā tērē mazāk elektrības un sasniedz augstu enerģijas klasi A +++ / A ++.

SelfDry tehnoloģija

Slēgta žāvēšanas sistēma

Efektīva žāvēšanas sistēma ne tikai nodrošina izcilu žāvēšanas rezultātu pēc mazgāšanas, bet arī palīdz ietaupīt naudu un elektrību.

Slēgta žāvēšanas sistēma

SlideFit eņģes

SlideFit eņģes ļauj uzstādīt trauku mazgāšanas mašīnas priekšpusi, nebojājot tās pamatni. Ar eņģēm varat viegli noregulēt malu stāvokli, novēršot neglītas spraugas un nelīdzenu novietojumu. Beko trauku mazgāšanas mašīnas ar SlideFit eņģēm der visu veidu virtuves iekārtām.

SlideFit eņģes

TrayWash

Cepešpannas parasti ir taukainas un ļoti netīras, kā arī ļoti neparocīgi mazgājamas, gan mazgājot ar rokām, gan trauku mazgājamā mašīnā. Tieši tāpēc savās trauku mazgājamās mašīnās Beko ir uzstādījis speciālus turekļus, kuros bez problēmām ievietosi līdz pat trīs netīrām cepešpannām, par kuru mazgāšanu parūpēsies trauku mazgājamā mašīna. Par vienu problēmu mazāk, turklāt var aizmirst par taukainiem pleķiem, kurus grūti ir nomazgāt ar rokām.

TrayWash

Trešais grozs

Šī Beko trauku mazgājamā mašīna ir aprīkota ar papildu trešo galda piederumu grozu, kas ļaus atbrīvot vietu galvenajos grozos. Tas nodrošina jūsu trauku mazgājamai mašīnai 11 trauku komplektu ietilpību – vairāk nekā jebkurai citai iekārtai platuma kategorijā līdz 45 cm.

Trešais grozs